Prijs
-
Geslacht
Wielmaat
Merken

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

MAATVOERING EN GEOMETRIE

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

S163 – 172 cm
M171 – 180 cm
L179 – 188 cm
XL187 – 198 cm
Alle afmetingen zijn in mmSMLXL
Zitbuis lengte 405455505535
Zitbuis hoek76.0°76.0°76.0°76.0°
Frame lengte (horizontaal) 575600625650
Balhoofdbuis hoek66.0°66.0°66.0°66.0°
Balhoofdbuis lengte105115125135
Vork sprong51515151
Naloop108.5108.5108.5108.5
Wielbasis1204123112581285
Liggende achtervork lengte475475475475
Bottom bracket drop45454545
Stack616625635644
Reach421444467490
Stand over height758762794816
Stuur breedte780780780780
Stuurpen lengte50606070
Wielmaat29″29″29″29″